Directie Jeugdzorg Emmaüs

 

Algemeen directeur Antwerpen

                        

Algemeen directeur Mechelen

Luc Claessens

Korte Sint-Annastraat 4

2000 Antwerpen

0498 90 46 76

luc.claessens@emmaus.be

 

Louis Janssens

Edgard Tinellaan 1d

2800 Mechelen

0498 90 47 19

louis.janssens@emmaus.be

 

Pedagogisch directeur Antwerpen

Pedagogisch directeur Mechelen

Goedele Plovie

Korte Sint-Annastraat 4

2000 Antwerpen

0498 90 47 83

goedele.plovie@emmaus.be

 

Bart Hansen

Edgard Tinellaan 1 d

2000 Mechelen

0486 56 01 92

bart.hansen@emmaus.be

 

Technisch-facilitair directeur

administratief financieel directeur

Bart Frans

Botermelklaan 75

2900 Schoten

0498 90 47 10

bart.frans@emmaus.be

Dominique Verboven

Edgard Tinellaan 1c

2800 Mechelen

0475 85 23 46

dominique.verboven@emmaus.be